Antakya Biberi Üzerine Mesut YAR Yorumları

Antakya Biberi hakkında son dönemlerde TV ve İnternet Video Portallarını takip edenler birçok kişi tarafından canlı yayınlarda nasıl özgüyle bahsedildiğini görebilirler.

Örnek olarak Mesut Yar Antakya Biberi hakkında canlı yayında özgü ile bahsetmiş, fazla kilolarını kendisine bu bitkisel ilacın verdirdiğini açıklamış ve insanlara özellikle de fazla kilosu olanlara şiddetle önermiştir.

Bu ve buna benzer birçok yayın organında, sosyal medya da, TV ve Radyo kanallarında çeşitli yorumlar yapılmış, insanların ürün hakkındaki deneyimler, kullanan kişilerin olumlu ya da olumsuz düşünceleri ele alınmış, Antakya Biberi Yorumları halka sunulmuştur.

Daha önce birçok yazımızda belirttiğimiz Antakya Biberi Etkileri hakkında bu yazımızda çok fazla yer vermeyeceğiz. Ancak kilo vermek isteyen, sağlığından bir şey kaybetmek istemeyen, boğazından kısarak diyet telaşına girmek istemeyen herkesin düşünmesi gereken alternatif zayıflamaya yollarının başında Antakya Biberi Kullanımı gelmektedir.

Antakya Biberi düzenli bir şekilde, önerildiği gibi sabah kahvaltısından 1 saat önce ve akşam yemeğinden bir saat önce alınacak şekilde günde 2 tablet olmak üzere tüketilirse, gün içerisinde en az 2-3 litre su tüketimi yapılırsa ve azda olsa spor ile zayıflama koşulları desteklenirse aylık 10 kilograma kadar bir zayıflama görülmesi muhtemeldir.

Kısacası düzenli ve önerilen şekillerde kullanılan bir Antakya biberi zaten yan etkisiz olması sayesinde hem kişiye zarar vermemekte, hem de hızlı ve sağlıklı bir şekilde zayıflamasını sağlamaktadır.

 

 

5 Responses “Antakya Biberi Üzerine Mesut YAR Yorumları” Yorumları

 • derya diyor ki:

  bu ürünü kullanan varmı ben almayı düşünüyorum?

  • aykut diyor ki:

   arkadaşlar bu ürünü kullandım 15 günde hiç abartmıyorum 82 kilodan 76 kiloya düştüm yani 6 kilo birden verdim tavsiye ediyorum fakat özellikle erkek arkadaşlar halı saha maçı olsun herhangi bir yorucu bir spor yapacaksa bu hapı kullanmasın çünkü kalbi çok yoruyor onunda bilgisini vereyim ama dediğim gibi zayıflamada çok etkili

 • halis diyor ki:

  ben antakya biberi kullarak tam 5 kilo verdim tavsiye ederim

 • kraiem diyor ki:

  bu nasil diyet ben uaiyludgm ama bir sorun nasil oldum yanlarim aynen simit gibi oldu artik bu yaz denizde bogulmam

 • elif diyor ki:

  valla ben guvendım aldım3 kutuyu kullanıyorum benı goren aksıne ne kolo aldın dıyorlaR SASIRDIM COK UZULDUM DUNYANIN PARISI GUAH

Yorum Yapın